Skank
Well-Known Member
Dus dan vond je mijn idee om die bk te nemen icm met mijn gepoorte svs pc12-nsd, geen goeie optiejvanhambelgium zei:Dan zal Dirac een oplossing zoeken voor de dips op 40Hz en 60Hz vanuit perspectief MLP.
Hetzelfde met SubEQ HT van Audyssey. Uiteindelijk worden beide subs eerst apart "gepinged" om time & level alignment te doen. Vervolgens worden ze als 1 subwoofer gezien voor het filter te bepalen. Het is niet dat voor elke filter een aparte filter gemaakt gaat worden, filters worden gemaakt in functie van de freq-response binnen de ruimte gemeten door de microfoon.
Uiteraard wil je dezelfde subs gebruiken met dezelfde karakteristieken (vb 1 gepoorte en 1 gesloten bijvoorbeeld lijkt me al geen ideaal uitgangspunt...) voor het beste resultaat.
In mijn geval echter heb ik daar subtiel van afgeweken en hebben beide Ultra 13" een andere poort-tuning. Ik kan echter niet zeggen/merken dat het nadelig zou zijn dat ik hoor.
Laatst bewerkt door een moderator: